IAD012ZJJ-2
- Артикул производителя:
- IAD012ZJJ-2
- Производитель/Бренд:
- Bel Power Solutions
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-15V 12W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория товара :
- DC DC Converters
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Enable, Active High
- Current - Output (Max) :
- 400mA, 400mA
- Efficiency :
- 83%
- Features :
- Remote On/Off, OCP, OTP, SCP
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 6-DIP Module
- Power (Watts) :
- 12 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.00" W x 0.42" H (50.8mm x 25.4mm x 10.7mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 34V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 15V