VYB15W-Q24-D5-H
- Артикул производителя:
- VYB15W-Q24-D5-H
- Краткое описание:
- DC DC CONVERTER +/-5V 15W
- Current - Output (Max) :
- 1.5A, 1.5A
- Efficiency :
- 86%
- Number of Outputs :
- 2
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 15 W
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 1.18" W x 0.89" H (50.8mm x 30.0mm x 22.5mm)
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 9V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V