2PASM-16G.50
- Артикул производителя:
- 2PASM-16G.50
- Производитель/Бренд:
- Fraenkische USA, LP
- Краткое описание:
- SLIT WRAP 0.63" X 164' GRAY
- Производитель :
- Fraenkische USA, LP
- Категория товара :
- Spiral Wrap, Expandable Sleeving
- Abrasion Protection :
- Color :
- Gray
- Diameter - Inside, Expanded :
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 0.630" (16.00mm)
- Diameter - Outside, Non-Expanded :
- 0.846" (21.50mm)
- Environment Protection :
- Weather Resistant
- Features :
- Heat Protection :
- Length :
- 164' (50.00m)
- Liquid Protection :
- Material :
- Polyamide (PA6), Nylon 6
- Material Flammability Rating :
- Operating Temperature :
- -45°C ~ 120°C