04-SCBW50L-BK
- Артикул производителя:
- 04-SCBW50L-BK
- Производитель/Бренд:
- NTE Electronics, Inc
- Краткое описание:
- SELF WRAP 1.969" X 50' BLACK
- Производитель :
- NTE Electronics, Inc
- Категория товара :
- Spiral Wrap, Expandable Sleeving
- Abrasion Protection :
- Color :
- Black
- Diameter - Inside, Expanded :
- 2.047" (52.00mm)
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 1.969" (50.00mm)
- Diameter - Outside, Non-Expanded :
- Environment Protection :
- Features :
- Heat Protection :
- Length :
- 50.00' (15.24m)
- Liquid Protection :
- Material :
- Polyester (PES)
- Material Flammability Rating :
- UL94 V-2
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C