04-SCW50-10WH
- Артикул производителя:
- 04-SCW50-10WH
- Краткое описание:
- SELF WRAP 1.969" X 10' WHITE
- Color :
- White
- Diameter - Inside, Expanded :
- 2.047" (52.00mm)
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 1.969" (50.00mm)
- Operating Temperature :
- -50°C ~ 150°C