CLT75F-2M20
- Артикул производителя:
- CLT75F-2M20
- Производитель/Бренд:
- Panduit Corp
- Краткое описание:
- SLIT WRAP 0.767" X 2000' BLACK
- Производитель :
- Panduit Corp
- Категория товара :
- Spiral Wrap, Expandable Sleeving
- Abrasion Protection :
- Abrasion Resistant
- Color :
- Black
- Diameter - Inside, Expanded :
- Diameter - Inside, Non-Expanded :
- 0.767" (19.48mm)
- Diameter - Outside, Non-Expanded :
- 0.941" (23.90mm)
- Environment Protection :
- Features :
- Crush Resistant, Impact Resistant
- Heat Protection :
- Length :
- 2000' (609.60m)
- Liquid Protection :
- Material :
- Polyethylene (PE)
- Material Flammability Rating :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Product Status :
- Active
- Type :
- Slit Wrap
- Type Attributes :
- Slit Harness
- Wall Thickness :
- 0.007" ~ 0.020" (0.18mm ~ 0.51mm)