B-023-00-55-22-9
- Артикул производителя:
- B-023-00-55-22-9
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- SLDR SLEEVE WIRE-WIR 0.169/0.22"
- Производитель :
- Категория товара :
- Solder Sleeve
- Color :
- Transparent - Clear
- Diameter :
- 0.169" (4.29mm), 0.220" (5.59mm)
- Features :
- Pre-Installed Lead Wire
- Length :
- 1.220" (30.99mm)